Voor wie dacht dat meisjes niet konden voetballen…

Begin september ontving Evi Maatman een uitnodiging van de KNVB district OostZij was door scouts van de KVNB in positieve zin opgevallen.

Op dit moment heeft ze 4 selectieactiviteiten gehad voor meisjes onder de 12/13 jaar. Deze activiteiten werden gehouden op het sportpark Be Quick’28 in Zwolle. Aankomende vrijdag is voor haar de “laatste” selectieactiviteit.  Een prachtige ervaring voor Evi om zo met andere talentvolle meiden te voetballen. 

Wij hopen voor haar dat dit ook na de 5 activiteiten een vervolg zal krijgen. Evi heeft altijd een erg gemotiveerde instelling en kan met haar voetbalkwaliteiten moeiteloos mee met de jongens van haar leeftijd. Het is voor haar dan ook dik verdiend dat ze een kans krijgt om verder te komen in haar voetballoopbaan.

Leiding Heeten D1.

FaceBook  Twitter

Sponsor

Spelers

Lysanne Brinkhuis
Kiki Groot Zwaaftink
Tristan Schoorlemmer
Senna Besten
Koen Schoorlemmer
Cas Kotteman
Aiden Bosgoed
Finn Jansen Holleboom
Yosef Tekelemichael Menges
Tim Reimert
Jinke Wagenmans
Pim van Kooten

Technische Staf

Chris Groot Koerkamp
Ermano Bosgoed
Wijnand Wagenmans
Bjorn Lokate