Nieuwsarchief

Club van 50 S.V. Heeten voorziet trainers en leiders van nieuwe coachjassen

De Club van 50 van S.V. Heeten heeft afgelopen week al haar trainers en leiders voorzien van nieuwe coachjassen. De vraag naar nieuwe jassen kwam binnen de vereniging steeds vaker aan bod en hier is door de Club van 50, in overleg met het bestuur van S.V. Heeten goed op ingehaakt.
 
Jos Aarnink (voorzitter Club van 50) heeft de jassen symbolisch overhandigd aan het bestuur van S.V. Heeten. Harold Mentink (voorzitter SV Heeten) heeft het eerste exemplaar in ontvangst genomen. ‘We hadden de nieuwe jassen graag persoonlijk aan alle trainers en leiders willen overhandigen en er samen met de leden van de Club van 50 een mooi moment van willen maken. Vanwege de Coronamaatregelen was dit helaas niet mogelijk. Hopelijk kan dit op een later moment als nog plaatsvinden!’
 
Momenteel heeft de Club van 50 ruim 100 leden welke jaarlijks allen €50,- bijdragen. Met deze bijdrage kan de Club van 50 de sportvereniging ondersteunen in bijvoorbeeld het organiseren van
activiteiten voor de jeugd, schenkingen in de vorm van materiaal of andere zaken waar de sportvereniging op dat moment behoefte aan heeft. Nog niet zo lang geleden is er zelfs een
‘Pannaveld’ gerealiseerd.
 
De Club van 50 wil graag blijven groeien in het aantal leden dus aanmelden kan nog steeds! We zullen de komende jaren veel plezier hebben van deze prachtige jassen en willen namens S.V.
Heeten de Club van 50 ontzettend bedanken!
FaceBook  Twitter

Websponsor