Nieuwsarchief

Verkiezing clubheld van het jaar

Via deze weg heb ik jullie hulp nodig.
Wat moet je doen? Eigenlijk alleen maar stemmen!

Ik heb onze clubman Remco Beumer voorgedragen als Clubheld van het jaar. Remco Beumer is al jaren één van de drijvende krachten binnen onze scheidsrechterscommissie. We mogen als Sv Heeten ontzettend trots zijn dat we een man als Remco Beumer binnen onze club hebben. De scheidsrechterscommissie heeft niet altijd een zichtbare taak, maar is ontzettend belangrijk voor de continuïteit van de vereniging. Remco is altijd positief, enthousiast en een voorbeeldfunctie voor de jeugd om ook te fluiten.

Door op onderstaande afbeelding te klikken word je naar de website waar je kunt stemmen geleid.
Geef dit door aan je vrienden, familie, buren, vak GAE, feestjes, etc.

Met vriendelijke groet,

Erik van der Vegte

 

FaceBook  Twitter