Nieuwsarchief

Verenigings-feestavond SV Heeten

Bij SV Heeten zijn we ontzettend trots op iedereen die betrokken is bij onze mooie club. Daarom willen we jullie allemaal uitnodigen op ons verenigingsfeest. Dit is nadrukkelijk een andere opzet dan de medewerkersavond van voorheen. Het is een feest waar iedereen die de club een warm hart toedraagt welkom is! Dus de vrijwilligers, maar ook de leden en de supporters! 
 
Naast de gebruikelijke gezelligheid met een hapje en een drankje zal er deze avond een gezellige Pubquiz met mooie prijzen worden gehouden. Iedereen is uitgenodigd op 29 maart 20:00 u . We beginnen met koffie maar daarna nemen we gezellig een drankje met elkaar (tot 23:00 uur gratis). 
 
Graag zien we jullie allemaal op 29 maart om 20:00 uur in de kantine. 
 
Activiteitencommisie en bestuur SV Heeten
 
FaceBook  Twitter