Flynth schenkt C1 nieuwe trainingspakken

Heeten C1 heeft afgelopen zaterdag uit handen van sponsor Flynth Adviseurs & Accountants Raalte - Deventer nieuwe trainingspakken gekregen. Namens Flynth was Rob van Dartel aanwezig om de spelers en begeleiders van Heeten C1 te voorzien in deze lang gekoesterde droom. SV Heeten C1, maar ook de bestuursleden van SV Heeten, zijn deze (al jarenlange) sponsor erg dankbaar voor dit gebaar. Aan de spelers van Heeten C1 nu de taak om de naam van de sponsor met trots uit te dragen met deze nieuwe, prachtige, pakken. 

FaceBook  Twitter

Sponsor

Spelers

Chris Hoogeslag
Same Tekelemichael Menges
Joran Beumer
Luuk Hunneman
Milan Hoogeslag
Gijs Hoogeslag
Max Kotteman
Mike Dijkslag
Nick Sibelt
Boy Meijerink
Jesse Oosterlaar
Jordi Dijkman
Mads Nikamp

Technische Staf

Shannon Nijhoff

Dennis Oostelaar