Heeten hekkensluiter na nederlaag tegen Robur et Velocitas

Vandaag speelde Heeten tegen Robur et Velocitas dat in de middenmoot vertoeft. 

Het eerste kwartier begon van beide kanten uiterst voorzichtig, waarin Robur wel het meest de bal had maar er van beide kanten geen kansen waren te noteren. In deze fase moest Kevin Brinkhof al met een blessure afhaken, hij werd vervangen door Kell Lokate. Doelman Niels Nijenhuis moest na 22 minuten voor de eerste keer in actie komen maar kon simpel redden. Toch wist Robur voor rust een voorsprong te nemen, na 42 minuten werd na een snelle aanval over links de afgeleverde voorzet prima binnengekopt. 0-1. Aangezien het Heeten van dit seizoen nauwelijks scoort, zag het er voor de tweede helft somber uit.

Na rust hetzelfde spelbeeld, Robur dat vaak de bal had en Heeten, dat opnieuw was verzwakt door blessures en spelers die een weekje vrij nemen, kon daar amper iets tegenover stellen. Na 53 minuten kon een speler van Robur vrij opkomen door de midden en vanaf 16 meter vrij inschieten, waarna de bal langs doelman Nijenhuis, die hierop niet reageerde, binnenging 0-2. Het laatste half uur was het aanzien nog nauwelijks waard. Heeten had de laatste 5 minuten even een kleine opleving wat zowaar nog 3 hoekschoppen opleverde, maar het was veel te weinig om de tegenstander ook maar enigszins te verontrusten. Robur speelde de wedstrijd simpel uit en zal verbaasd zijn geweest met zo weinig tegenstand.

Door deze nederlaag belandt Heeten op de onderste plaats en ziet het er erg somber uit om snel de benodigde punten nog te pakken. Volgende week speelt Heeten opnieuw thuis, ditmaal tegen SC Lochem.  Dit zal een hele klus worden, omdat Lochem voor de titel speelt.

Opstelling: Niels Nijenhuis, Kevin Brinkhof ( Kell Lokate ), Jacob Salden, Mick Slots, Arthon Jansen, Ivan Nijboer, Niek Brinkhof, Arno Hendriks, Dennis Aarnink ( Jasper Bril ), Chiel van Dartel, Quinten Rensen ( Daan Wigink )

FaceBook  Twitter

Sponsor Heeten 1

Selectie

Kevin Brinkhof
Chiel van Dartel
Matthijs Willemsen
Jochem Tepperik
Rick Kemper
Korijn Schrijver
Quinten Rensen
Dennis Aarnink
Bjorn Lokate
Jelmar Tepperik
Ivan Nijboer
Niek Brinkhof
Mick Slots
Bryan Meijerink
Jasper Bril
Jesper Rensen
Niels Nijenhuis
Jacob Salden
Daan Wigink
Arthon Jansen
Jasper van Loevezijn
Arno Hendriks
Chiel Ruiter
Wouter Salden
Kell Lokate
Thijs Tutert

Technische Staf

Alex Booij
Niek Koenjer
Jan Temmink
Andre Nijenhuis
Willie Aarnink