Nieuwsarchief

PEC Man met Alex Booij

Normaal geen commerciële berichten op deze site, maar voor deze maal helpen we twee journalisten toch even met het 'pluggen' van hun boek, aangezien er een rol in weg is gelegd voor onze huidige hoofdtrainer Alex Booij. Hij staat namelijk in het boek PEC Man, Zwolse voetbalverhalen.
 
In november 2017 verschijnt (in beperkte oplage) het boek 'PEC Man, Zwolse voetbalverhalen'. In dit boek worden veertig oud PEC-spelers geportretteerd. Onder hen ook Alex Booij, de huidige trainer van SV Heeten. Het merendeel van de verhalen in het boek heeft tussen 2014-2016 al in dagblad de Stentor gestaan, in de gelijknamige rubriek PEC Man. Het verhaal van Alex Booij overigens nog niet. Via www.pecman.nl is alvast een exemplaar te reserveren (betalen mag later). (fotocredits cover: Martijn Kleingeerts. Oude foto: Jan Drost)
FaceBook  Twitter