Nieuwsarchief

Verzekeren bij Salland Verzekeringen loont!

Salland Verzekeringen heeft een heel aantrekkelijke verzekeringspremie en uitstekende premievoorwaarden. Wij als SV Heeten bevestigen dit omdat we als vereniging een bijdrage ontvangen voor iedereen die bij Salland Verzekeringen verzekerd is. Daarnaast is het zo dat je bij het aanvragen van je verzekering kan kiezen voor SV Heeten als collectieviteitskorting. Dat scheelt op de aanvullende polissen ook nog eens flink voor jou zelf! 


Download hier de voorwaarden.
 

 

Vertel het vooral verder want ook je gezin/familie kan en mag profiteren van dit voordeel. Vragen? Laat het ons gerust weten, dan kunnen we eventueel meer uitleggen. Tevens is het mogelijk om contact op te nemen met Salland Verzekeringen zelf via https://www.salland.nl/


 
FaceBook  Twitter